Przedszkole Publiczne "Bajkowa Kraina"

Dzieci przyjęte do przedszkola

w roku szkolnym 2018/2019


Grupa Krasnale

L.p.

Nazwisko i imię dziecka

Miejsce zamieszkania

1.

Dałkiewicz Sebastian

Tłuchowo

2.

Kalinowski Filip

Wyczałkowo

3.

Karczewski Szymon

Tłuchowo

4.

Krusińska Julia

Tłuchowo

5.

Kułakowski Jakub

Tłuchowo

6.

Kurowski Aleksander

Turza Wilcza

7.

Lewandowski Adam

Tłuchowo

8.

Miśkiewicz Lena

Jasień

9.

Nadwadowski Szymon

Tłuchowo

10.

Pawłowska Maja

Kłobukowo

11.

Pawłowska Martyna

Malanowo Stare

12.

Pawłowski Oliwier

Kłobukowo

13.

Pączkowska Oliwia

Kamień Kotowy

14.

Trębliński Tobiasz

Tłuchowo

15.

Turant Lena

Tłuchowo

16.

Tyburski Dominik

Tłuchówek

17.

Uczciwek Kacper

Jasień

18.

Wiśniewska Sara

Tłuchowo

19.

Zawadzka Lena

Kłobukowo


Grupa Puchatki

L.p.

Nazwisko i imię dziecka

Miejsce zamieszkania

1.

Brzozowska Katarzyna

Julkowo

2.

Cieśliński Jerzy

Tłuchowo

3.

Gasiński Artur

Tłuchowo

4.

Głuchowska Marta

Tłuchowo

5.

Głuchowski Bartosz

Kamień Kotowy

6.

Janiszewska Maja

Tłuchowo

7.

Kacprowicz Krystian

Tłuchowo

8.

Kamińska Kaja

Julkowo

9.

Kołodziejski Bartosz

Borowo

10.

Łabiszewski Szymon

Tłuchowo

11.

Małkiewicz Jakub

Małomin

12.

Małkiewicz Natalia

Koziróg Leśny

13.

Paprzycka Monika

Tłuchówek

14.

Pawłowska Aleksandra

Tłuchowo

15.

Pecyna Tomasz

Koziróg Leśny

16.

Podkowska Liliana

Tłuchowo

17.

Purzycka Pola

Tłuchowo

18.

Rakowska Maja

Żródła

19.

Słomska Maja

Julkowo

20.

Szulecka Nela

Tłuchowo

21.

Trzciński Mikołaj

Trzcianka

22.

Turant Alan

Tłuchówek

23.

Wyczałkowska Zuzanna

Kłobukowo

24.

Zaręba Tobiasz

Tłuchowo


Grupa Pszczółki

L.p.

Nazwisko i imię dziecka

Miejsce zamieszkania

1.

Bednarska Maja

Marianki

2.

Chylińska Maja

Tłuchowo

3.

Dudziński Dawid

Tłuchowo

4.

Foks Adrian

Koziróg Leśny

5.

Górecka Kinga

Izabelin

6.

Jankowski Jan

Mysłakowo

7.

Lewandowska Joanna

Tłuchowo

8.

Michalska Liliana

Brudzeń Duży

9.

Michalska Malwina

Brudzeń Duży

10.

Michalska Oliwia

Brudzeń Duży

11.

Nadwadowska Natalia

Tłuchowo

12.

Olaszewski Kacper

Tłuchowo

13.

Paszko Jan

Tłuchowo

14.

Pietruszewski Antoni

Trzcianka

15.

Rędzińska Hanna

Turza Wilcza

16.

Szczytniewski Jakub

Kamień Kmiecy

17.

Siecińska Gabriela

Tłuchowo

18.

Słabowska Amanda

Suminek

19.

Stasiewicz Jak

Tłuchowo

20.

Szplitgejber Antoni

Tłuchowo

21.

Wilk Fabian

Mysłakówko

22.

Wiśniewski Aron

Tłuchowo


Grupa Smerfy

L.p.

Nazwisko i imię dziecka

Miejsce zamieszkania

1.

Bylińska Sandra

Kamień Kmiecy

2.

Czyżewska Nadia

Kamień Kotowy

3.

Drozdowski Piotr

Kamień Kotowy

4.

Gorzycki Leon

Tłuchowo

5.

Jarzębowski Szymon

Tłuchówek

6.

Kamiński Jacek

Tłuchowo

7.

Karasiewicz Weronika

Tłuchowo

8.

Krajewski Kacper

Tłuchowo

9.

Kleczkowska Lena

Tłuchowo

10.

Kowalski Piotr

Kamień Kotowy

11.

Miszkiewicz Lena

Kamień Kotowy

12.

Podkowska Lena

Tłuchowo

13.

Różycka Natalia

Tłuchowo

14.

Sieciński Adam

Tłuchowo

15.

Szudrawski Miłosz

Wyczałkowo

16.

Szulecki Stanisław

Tłuchowo

17.

Świątecka Gabriela

Tłuchówek

18.

Trojanowska Maria

Tłuchowo

19.

Wasilewska Zuzanna

Tłuchówek

 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.